حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Shanghai Fradwell Industrial Automation Co., Ltd. 86-21-68060766 cnsales@fradwell.com
قیمت دریافت کنید
اخبار قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - راهنمای انتخاب HMI 2026: WEINVIEW در مقابل Kinco در مقابل Siemens در مقابل Pro-face

راهنمای انتخاب HMI 2026: WEINVIEW در مقابل Kinco در مقابل Siemens در مقابل Pro-face

August 27, 2026

خط پایین:هیچ "بهترین مارک HMI" وجود ندارد - فقط HMI است که به بهترین وجه با اکوسیستم و بودجه سیستم کنترل شما مطابقت دارد. این راهنما WEINVIEW، Kinco، زیمنس KTP و Pro-face GP4000 (با MCGS به عنوان یک گزینه بودجه) را در پنج بعد مقایسه می‌کند - اندازه/رزولوشن صفحه، پروتکل‌های ارتباطی، قابلیت استفاده از نرم‌افزار، رتبه‌بندی حفاظت صنعتی، و عملکرد قیمت - و با یک چک لیست انتخاب آماده برای استفاده به پایان می‌رسد.


1. چرا انتخاب HMI سزاوار توجه جدی است

HMI (رابط انسان و ماشین) تنها رابط اپراتور با دستگاه است. هزینه های معمول انتخاب اشتباه (تجربه رایج صنعت، نه نتیجه گیری آماری):

  • عدم تطابق پروتکل→ یک دروازه تبدیل اضافه کنید که صدها تا بیش از هزار دلار در هر نقطه هزینه دارد، به علاوه یک نقطه شکست دیگر.
  • اندازه / وضوح صفحه نمایش خیلی کوچک است→ صفحه های شلوغ، خطاهای بیشتر اپراتور.
  • نرم افزار سخت استفاده→ هر تغییر صفحه نمایش درد دارد. کند تحویل پروژه؛
  • رتبه حفاظتی ناکافی→ خرابی صفحه نمایش لمسی در چند ماه در محیط های گرد و غبار/مرطوب؛
  • بیش از حد مشخصات← پرداخت 2-3× برای نام تجاری که هرگز از ویژگی های آن استفاده نمی کنید.

تعریف رسمی Pro-face از HMI یک چارچوب مفید است: یک HMI پنج عملکرد را انجام می دهد - تنظیمات، کنترل و فرمان، نظارت و نظارت، ذخیره سازی داده های تاریخی، و دروازه هوشمند (در proface.com). قبل از مقایسه برندها، نیازهای خود را با این پنج مورد بررسی کنید.


2. پنج بعد مقایسه

2.1 اندازه و وضوح صفحه نمایش

منطق اندازه (تجربه رایج صنعت):

  • 4.3 - 5.7 اینچ:ماشین های کوچک کوچک، فضای محدود درب، چگالی اطلاعات کم؛
  • 7 "–10.1":جریان اصلی، پوشش 90٪ از نظارت تک ماشین.
  • 12 "–15.6":بخش‌های چند فرآیندی، صفحات پارامترهای زیادی، منحنی‌های روند کنار هم.

وضوح تعیین می کند که "چقدر واضح و چقدر است."در همان اندازه، 1024×600 (به عنوان مثال، Weintek cMT3072، MT8102iP) به وضوح بیش از 800×480 را نشان می دهد. سطوح Pro-face GP4000 بر اساس اندازه: 5.7 اینچ QVGA (320×240)، 7.5 اینچ VGA (640×480)، 10.4 اینچ VGA، 12.1 اینچ SVGA (در هر صفحه فهرست رسمی proface.com).


2.2 پروتکل های ارتباطی

این رایج ترین دام است. نکات کلیدی:

  • ابتدا مارک های کنترلر خود را بررسی کنید، سپس HMI را انتخاب کنید — ترکیب‌های هم‌نام تجاری معمولاً دارای یک پروتکل بهینه بومی هستند (مثلاً پشتیبانی از PROFINET بومی زیمنس KTP؛ KTP700 Basic PN دارای یک رابط PROFINET در فروشگاه رسمی زیمنس تأیید شده است).
  • خطوط با نام تجاری ترکیبینیاز به پوشش گسترده پروتکل: Weintek رسما ادعا می کند400+ پروتکل ارتباطی PLC; Pro-face برای اتصال تقریباً به تمام برندهای اصلی PLC شناخته شده است.
  • MPI روی RS-485:COM2/COM3 RS-485 Weintek cMT3072 از 187500 bps MPI پشتیبانی می کند. COM2 Pro-face GP4000 همچنین از MPI 187500 bps پشتیبانی می کند - یک نیاز سخت در هنگام مقاوم سازی خطوط قدیمی زیمنس.
  • CANopen/CAN/J1939:مورد نیاز برای ماشین آلات متحرک؛ Weintek cMT3072 از آن پشتیبانی می کند.
  • اکثر برندها از Modbus RTU/TCP به عنوان خط پایه پشتیبانی می کنند. همچنین تایید شده است که MCGS از پروتکل‌های Modbus Plus Siemens/Mitsubishi پشتیبانی می‌کند.


2.3 قابلیت استفاده از نرم افزار


نام تجاری نرم افزار یادداشت ها
WEINVIEW EasyBuilder Pro ویژگی‌های رسمی: کتابخانه گرافیکی داخلی (شامل گرافیک برداری)، ماکروها، همگام‌سازی گزارش داده/رویداد/عملیات با پایگاه‌های داده خارجی، چندرسانه‌ای (دوربین IP/USB، ویدیوی HD)، حالت امنیتی پیشرفته RFID/اثرانگشت، حالت نمایش سریع
ریموت وینتک EasyAccess 2.0 راه حل رسمی از راه دور ابری تایید شده، با داشبورد Weincloud برای داشبوردهای ابری. تعمیر و نگهداری از راه دور بدون خطوط اجاره ای
Kinco DTools / DToolsPro DToolsPro نسل بعدی (مثلا نسخه V1.8.10 / V1.9) در kinco.cn تایید شد. جفت سری G2/GL2 با DToolsPro، GT2 با DTools
زیمنس WinCC Basic (پورتال TIA) یکپارچه با مهندسی PLC زیمنس؛ اکوسیستم TIA Portal ارزش اصلی آن است
طرفدار چهره GP-Pro EX تایید شده در proface.com؛ به علاوه Pro-Server EX، GP-Viewer EX برای نظارت بر دستگاه های چند برند
MCGS MCGS تعبیه شده / McgsPro McgsPro نسل جدید در mcgs.com.cn تایید شد. نسخه تعبیه شده استاندارد صنعتی برای واحدهای TPC است

تجربه رایج در صنعت: منحنی‌های کسب و یادگیری نرم‌افزار بسیار متفاوت هستند - EasyBuilder Pro، DToolsPro، و GP-Pro EX آسان‌تر از Siemens TIA Portal (مجوز، منحنی تندتر) به دست آمده و یادگیری هستند. اما در یک خط کامل زیمنس، کارایی یکپارچه TIA Portal به سختی با ابزارهای مستقل جایگزین می شود.


2.4 رتبه بندی حفاظت صنعتی

  • رتبه IP = حفاظت از گرد و غبار / آب:IP65 (مقاوم در برابر گرد و غبار + جت های آب کم فشار) خط پایه رایج برای پانل های لمسی صنعتی است.
  • اطلاعات رسمی تایید شده:پنل های جلویی Weintek MT8071iP/MT8102iP هستندNEMA4/IP65; پنل جلویی Pro-face GP-4501T می باشدIP65f / NEMA TYPE 4X/13; سری MCGS TPC7032Kw به شرح زیر استIP65(به ازای مطالب کانال در سایت، بر اساس کتابچه راهنمای رسمی تأیید کنید).
  • پانل در مقابل کل واحد:برای اکثر HMI ها، رتبه IP فقط پانل جلویی را پوشش می دهد - بریدگی نصب و قسمت عقب، محیط کابینت IP20 باقی می ماند (عمل رایج در صنعت).
  • محیط‌های گرد و غبار، مرطوب یا مایع برش: مدل‌های دارای پوشش محافظ بالا را ترجیح می‌دهند (مثلاً گزینه‌های پوشش‌دار Pro-face).


3. تجزیه و تحلیل برند به برند

3.1 WEINVIEW / Weintek

  • موقعیت یابی:متوسط ​​به بالا; یکی از تولید کنندگان پیشرو HMI در جهان (توصیف رسمی: "تولید کننده پیشرو HMI")؛ در سال 2004 در شنژن تاسیس شد.
  • سری:cMT (بالا، قابلیت کنترل از راه دور/IIoT داخلی)، eMT (میان رده)، MT (خط حجم کلاسیک: MT8071iP / MT8102iP / MT8072iE).
  • مشخصات نماینده: MT8071iP — TFT 7 اینچی، 800×480، 450 سی دی/متر مربع، کنتراست 500:1، 16.7 میلیون رنگ، لمس مقاومتی 4 سیم، اترنت 10/100، COM1 RS-232 4W + COM2 RS-4W4W, COM2 RS-4W4, MT8102iP — 10.1 اینچ 1024×600، 350 cd/m²، 1000:1؛
  • قابلیت ریموت:cMT3072 با مجوز EasyAccess 2.0 ساخته شده (به ازای صفحات مشخصات توزیع کننده) عرضه می شود - نظارت از راه دور یک تمایز است.
  • بهترین برای:خطوط PLC با نام تجاری مختلط، نیازهای تعمیر و نگهداری از راه دور، سازندگان ماشین که خواهان تعادل ویژگی/قیمت هستند.


3.2 Kinco

  • موقعیت یابی:نام تجاری قدیمی اتوماسیون چینی که HMI/servo/PLC را پوشش می دهد (پیشرو در کنترل حرکت و HMI برای رباتیک و تجهیزات هوشمند)؛
  • سری:FUTURE (F2 high-end، 7"–15.6")، سبز (G2 7"–15"، GT2، GH بهبود یافته، استاندارد G1، GL2/GL اقتصادی)، MASS (M2/MT)، به علاوه انواع دستی، خازنی، ضد آب (در مرکز محصول رسمی kincoautomation.com).
  • نرم افزار:DToolsPro (نسل بعدی) و DTools (تأیید شده در kinco.cn)؛
  • بهترین برای:مشتریان آگاه به بودجه، آنهایی که در حال حاضر در اکوسیستم Kinco PLC/servo هستند و منبع یابی مطابق با سری.


3.3 Siemens SIMATIC HMI (پنل های پایه KTP)

  • موقعیت یابی:HMI رسمی اکوسیستم زیمنس، عمیقاً با S7 PLC و TIA Portal یکپارچه شده است.
  • سری:KTP Basic (KTP400 4.3 اینچ / KTP700 7 اینچ / KTP900 9 اینچ / KTP1200 12 اینچ - اندازه های عمومی صنعتی، قبل از انتشار با برگه های داده رسمی تأیید کنید).
  • اطلاعات رسمی تایید شده:KTP700 Basic PN (شماره سفارش 6AV2123-2GB03-0AX0) — TFT 7 اینچی،65536 رنگ،رابط PROFINET(در فروشگاه رسمی mall.siemens.com.cn)؛ رزولوشن 800×480 و IP65 مشخصات عمومی صنعت هستند (برای تأیید در برابر دیتاشیت رسمی).
  • نرم افزار:با WinCC Basic (جزء پرتال TIA) پیکربندی شده است (بر اساس توضیحات فروشگاه رسمی).
  • بهترین برای:خطوط تمام زیمنس، تیم هایی که خواهان مهندسی واحد PLC/HMI هستند، تیم هایی با مهارت های TIA Portal.


3.4 Pro-face (گروه اشنایدر الکتریک)

  • موقعیت یابی:سطح بالا؛ به دلیل اتصال تقریباً به تمام برندهای اصلی دستگاه ها و قابلیت اطمینان (بر اساس صفحه proface.com HMI Centric: یک سازنده مشهور از دهه 1980 و مخترع اولین HMI گرافیکی قابل برنامه ریزی) مشهور است.
  • سری:GP4000 (GP4100 compact 4.3"، GP-4301T 5.7" QVGA، GP-4401T 7.5" VGA، GP-4501T 10.4" VGA، GP-4621T 12.1" SVGA — در صفحه رسمی proface.com)؛
  • اطلاعات رسمی تایید شده:GP-4501T (PFXGP4501TAD) — 65536 رنگ، 32 مگابایت فلش، 320 کیلوبایت SRAM، اترنت + سریال دوگانه + USB دوگانه، پنل جلویی IP65f/NEMA TYPE 4X/13 (در هر صفحه مشخصات رسمی). COM2 از 187500 bps MPI پشتیبانی می کند.
  • مهم:انواع پایه GP4000 (به عنوان مثال، GP-4501TW / GP-4401WW، و غیره)از 30/06/2025 متوقف شده است(در صفحه رسمی proface.com) - انواع استاندارد GP-4x01T یا سری های جانشین را برای پروژه های جدید مشخص کنید.
  • بهترین برای:کف های گیاهی با مارک های ترکیبی، کاربردهایی که به قابلیت اطمینان بالا و حفاظت بالا نیاز دارند.



3.5 MCGS (افزودن بودجه)

  • موقعیت یابی:HMI اقتصاد چین، انتخاب رایج برای پروژه های حساس به هزینه؛
  • مدل های نمایندگی:TPC7032Kw (7 اینچ TFT، 800×480، 262 هزار رنگ، 24 ولت ± 20 درصد VDC، 128 مگابایت حافظه کاربر — TPC1062K (10.2 اینچ)؛ TPC7032Kt.
  • نرم افزار:نرم افزار پیکربندی تعبیه شده MCGS. McgsPro نسل جدید؛
  • بهترین برای:ماشین آلات تکی با ویژگی استاندارد و ارزان قیمت.


4. جدول مقایسه کنار هم (اوت 2026)

بعد WEINVIEW/Weintek Kinco زیمنس KTP Pro-face GP4000 MCGS
مدل نماینده cMT3072 / MT8071iP GL2070HE / M2070H KTP700 Basic PN GP-4501T / GP-4401T TPC7032Kw
محدوده اندازه 4.3 تا 15.6 اینچ 4.3 تا 15 اینچ 4.3 تا 12 اینچ 4.3 - 12.1 اینچ 7 "–10.2"
قطعنامه نماینده 7 اینچ 1024×600 (cMT3072) به دفترچه راهنمای رسمی مراجعه کنید 7 اینچ 800×480 (صنعتی-عمومی) 10.4 اینچ VGA 640×480 7 اینچ 800×480
رتبه حفاظتی NEMA4/IP65 (رسمی) به دفترچه راهنمای رسمی مراجعه کنید IP65 (صنعت-عمومی) IP65f / NEMA 4X/13 (رسمی) IP65 (مواد کانال)
نرم افزار مهندسی EasyBuilder Pro DToolsPro / DTools WinCC Basic (TIA) GP-Pro EX MCGS تعبیه شده / McgsPro
قابلیت ریموت EasyAccess 2.0 (قوی) WiFi/4G در مدل‌های انتخابی - در دسترس (از طریق GP-Viewer و غیره) محدود
پوشش پروتکل 400+ پروتکل PLC (رسمی) پروتکل های اصلی PROFINET / زیمنس بومی تقریباً همه برندهای رایج Modbus + PLC های اصلی
موقعیت یابی قیمت میان رده میان رده سطح بالا سطح بالا اقتصاد
بهترین تناسب مارک های ترکیبی + ریموت اکوسیستم داخلی / بودجه خطوط تمام زیمنس مارک های ترکیبی + قابلیت اطمینان بالا هزینه ها


5. چک لیست انتخاب زمینه و مشکلات

موارد زیر درس های کلی از سال ها تجربه پروژه هستند، نه نتیجه گیری های آماری.

چک لیست انتخاب (هر کدام را علامت بزنید):

  1. کنترل کننده های خود را فهرست کنید:کدام مارک ها و مدل های PLC/VFD/servo در سایت موجود هستند؟ بررسی کنید که HMI به طور بومی از هر پروتکل پشتیبانی می کند - این اولویت شماره 1 است.
  2. اصلاح اندازه و وضوح:انتخاب اندازه بر اساس تراکم اطلاعات؛ ترجیح می دهند وضوح بالاتر در همان اندازه (1024 × 600 نسبت به 800 × 480 )؛
  3. محاسبه نیازهای راه دور:نظارت از راه دور / تعمیر و نگهداری مورد نیاز است؟ مدلی با قابلیت کنترل از راه دور داخلی (مثلاً EasyAccess 2.0) انتخاب کنید — بعداً یک دروازه اضافه نکنید.
  4. بررسی حفاظت و محیط زیست:محیط های گرد و غبار/مرطوب/سیال برش حداقل به پنل های جلویی IP65 نیاز دارند. مدل های پوشش داده شده را برای محیط های خاص در نظر بگیرید.
  5. بودجه مجوز نرم افزار:پورتال TIA زیمنس به مجوز نیاز دارد و دارای منحنی یادگیری شیب دار است. EasyBuilder Pro، DToolsPro، GP-Pro EX آسان تر به دست می آیند - شامل زمان آموزش مهندس در هزینه کل.
  6. تأیید در دسترس بودن و خطر EOL:سری های فعلی را ترجیح می دهند (به عنوان مثال، انواع اولیه Pro-face متوقف شده اند - مدل های قدیمی را مشخص نکنید).



مشکلات رایج:

  • دام 1: خرید فقط با قیمت، سپس ضربه زدن به عدم تطابق پروتکل.در یک پروژه بسته بندی (مثال پروژه تک، نه یک نتیجه گیری آماری)، یک مشتری برای صرفه جویی در هزینه، یک HMI خاص خرید. پروتکل VFD ناسازگار بود و یک دروازه + 400 دلار مورد نیاز بود - هزینه کل بیشتر شد.
  • دام 2: نادیده گرفتن وضوح.یک پنل 7 اینچی 800×480 می تواند برای صفحه نمایش های چند پارامتری بسیار تنگ باشد - برای صفحات متراکم رزولوشن 10.1 اینچی یا بالاتر را انتخاب کنید.
  • دام 3: خواندن "IP65" به عنوان "واحد ضد آب".اکثر HMI ها فقط در پنل جلویی IP65 هستند. برش، عقب و پایانه‌ها همچنان دارای IP20 کابینت هستند. آسیب آب معمولاً در سطح نصب وارد می شود.
  • دام 4: فراموش کردن پشتیبانی MPI در بازسازی های قدیمی.هنگام اتصال Siemens S7-300 قدیمی از طریق MPI، تأیید کنید که پورت سریال HMI از 187500 bps MPI پشتیبانی می کند (Weintek cMT3072 و Pro-face GP4000 هر دو پشتیبانی می کنند).
  • دام 5: کنار گذاشتن مجوزهای نرم افزار از نقل قول.در راه‌حل‌های زیمنس، مجوزها و آموزش‌های پرتال TIA پول واقعی هستند - آنها را هنگام مقایسه قیمت‌ها لحاظ کنید.


6. اتصال محصول: HMI Sourcing

Fradwell مارک های HMI زیر را با پشتیبانی حمل و نقل و انتخاب در سراسر جهان توزیع می کند:


7. نتیجه گیری

انتخاب HMI یک مبادله بین پنج عامل است: سازگاری پروتکل × صفحه نمایش / وضوح × اکوسیستم نرم افزار × حفاظت × بودجه. KTP را برای خطوط تمام زیمنس انتخاب کنید. WEINVIEW/Weintek برای مارک های ترکیبی به علاوه دسترسی از راه دور. Kinco یا MCGS برای اکوسیستم های داخلی و بودجه های محدود؛ Pro-face برای گیاهان با نام تجاری ترکیبی که به قابلیت اطمینان بالا و حفاظت بالا نیاز دارند.قبل از صحبت درباره قیمت، کنترلرهای خود را فهرست کنید- سازگاری پروتکل همیشه اولویت شماره 1 است.


سوالات متداول

Q1: مهمترین پارامتر در انتخاب HMI چیست؟سازگاری پروتکل های ارتباطی قبل از مقایسه اندازه صفحه نمایش، وضوح، حفاظت و قیمت، تأیید کنید که HMI به طور بومی از تمام پروتکل های کنترلرهای در سایت شما (PLC/VFD/servo) پشتیبانی می کند. یک دروازه برای یک پروتکل ناسازگار هزینه دارد و یک نقطه شکست اضافه می کند.

Q2: کدام مارک بهترین است - WEINVIEW، Kinco، Siemens یا Pro-face؟هیچ کدام کاملاً بهترین نیستند. مسابقه مهم است خطوط تمام زیمنس → زیمنس KTP (ادغام اکوسیستم)؛ مارک های ترکیبی + نگهداری از راه دور → WEINVIEW (400+ پروتکل، EasyAccess 2.0)؛ حساس به بودجه → Kinco/MCGS؛ گیاهان با نام تجاری ترکیبی که به قابلیت اطمینان/حفاظت بالا نیاز دارند → Pro-face.

Q3: آیا IP65 به این معنی است که HMI را می توان در آب غوطه ور کرد؟شماره IP65 به معنای ضد گرد و غبار (6) و محافظت شده در برابر جت های آب کم فشار (5) است. برای اکثر HMI ها، رتبه بندی فقط برای پانل جلویی اعمال می شود. بریدگی نصب، عقب و پایانه ها همچنان به حفاظت از محیط کابینت نیاز دارند. مدل های روکش دار یا دارای امتیاز بالاتر برای شرایط سخت تر وجود دارند.

Q4: آیا می توان از پنل های KTP زیمنس فقط با PLC های زیمنس استفاده کرد؟نه تنها، بلکه نقطه قوت آنهاست. پانل های KTP دارای رابط های PROFINET هستند و در اکوسیستم زیمنس بهینه هستند. آنها همچنین از برخی پروتکل های شخص ثالث پشتیبانی می کنند، اما ارزش یکپارچه سازی عمیق در خطوط تمام زیمنس نشان داده می شود.

Q5: من برای HMI خود به نظارت از راه دور نیاز دارم. چه چیزی را انتخاب کنم؟ترجیح دادن مدل‌هایی با قابلیت کنترل از راه دور داخلی، مانند سری Weintek cMT با EasyAccess 2.0 (نظارت/نگهداری از راه دور) و داشبورد Weincloud. در غیر این صورت به یک دروازه راه دور خارجی نیاز دارید که هزینه و پیچیدگی را اضافه می کند.

Q6: آیا انواع اولیه Pro-face GP4000 متوقف شده است؟بله. طبق صفحه رسمی proface.com، انواع پایه GP4000 (به عنوان مثال، GP-4501TW / GP-4401WW / GP-4301TW / GP-4201TW) در 30-06-2025 متوقف شد — پروژه های استاندارد GP-4x01T یا سری های جانشین جدید را مشخص کنید.

Q7: تفاوت بین 7 اینچ 800×480 و 1024×600 چقدر است؟قابل توجه است. 1024×600 دارای 28٪ پیکسل های افقی بیشتر است که به منحنی های روند کنار هم و پارامترهای بیشتری در هر صفحه اجازه می دهد. برای صفحه نمایش های پر اطلاعات، وضوح بالاتر را انتخاب کنید.



با آرزوی تدارکات روان!
توسط: Shanghai Fradwell Industrial Automation Co., Ltd
- مشاور منبع شما برای اتوماسیون چینی

Shanghai Fradwell Industrial Automation Co., Ltd تامین کننده جهانی راه حل های اتوماسیون صنعتی با کارایی بالا است که به ایجاد ارتباط بین خریداران جهانی با راه حل های اتوماسیون با کیفیت چین اختصاص دارد.

دسته بندی محصولات:
PLC و کنترلرها

زیمنس، میتسوبیشی، امرون، اشنایدر، دلتا، شینج، اینوانس و سایر برندهای چینی

HMI و صفحه نمایش لمسی

WEINVIEW، Kinco، MCGS، رایانه های شخصی پنل صنعتی

درایوها و موتورها

اینورترها، سروو درایوها، سیستم های پله ای، موتورهای دنده ای

سنسورها و سوئیچ ها

سوئیچ های فوتوالکتریک، سوئیچ های مجاورتی، سنسورهای فشار، سنسورهای دما، سوئیچ های محدود

منابع تغذیه و رله

منابع تغذیه سوئیچینگ، رله های حالت جامد، کنتاکتورها، قطع کننده های مدار

قطعات پنوماتیک

سیلندرها، شیرهای برقی، واحدهای تصفیه هوا

خدمات اصلی:
  • ادغام چند برند: یک سفارش، یک محموله، بدون دردسر.
  • مشاوره فنی: مشاوره پیش از فروش توسط مهندسین اتوماسیون مجرب.
  • اصالت تضمین شده: کنترل کیفیت دقیق و زمان های قابل اطمینان (3-7 روز).
تماس با ما

وب سایت:https://www.industrial-automationcontrol.com/

ایمیل: cnsales@fradwell.com

WhatsApp/WeChat: +8617717562982

BOM (لایحه مواد) خود را برای ما ارسال کنید - ما ظرف 24 ساعت با یک پیشنهاد رقابتی پاسخ خواهیم داد! تیم فنی ما آماده کمک است. برای مشاوره رایگان همین امروز با ما تماس بگیرید!