خونه > محصولات > توزیع برق > Omron S8AS-24006 24VDC منبع برق هوشمند با 6-CH Breaker
جزئیات محصول
محل منبع: ژاپن
گواهی: UL 508, CSA, CE Approved
شماره مدل: S8AS-24006، S8AS-48008، S8AS-24006R، S8AS-48008R
شرایط پرداخت و ارسال
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
جزئیات بسته بندی: بسته اصلی
زمان تحویل: 3-5 روز کاری
شرایط پرداخت: L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون
برجسته کردن:
منبع تغذیه هوشمند Omron 24VDC
منبع تغذیه قطع کننده 6 کاناله
منبع تغذیه سوئیچینگ Omron S8AS
ولتاژ خروجی:
24 ولت DC (تنظیم شده هوشمند)
تعداد کانال ها:
6 کانال / 8 کانال (شکن یکپارچه)
عملکرد تعمیر و نگهداری:
پیش بینی زندگی و مانیتور اوج جریان
حالت Tripping:
استاندارد / آنی (قابل تنظیم)
ارتباط:
RS-485 (Modbus/RTU) موجود در مدل های R
گارانتی:
گارانتی اصلی سازنده
مدت حمل و نقل:
بین المللی اکسپرس (DHL/FEDEX/TNT/UPS/ARAMEX)/ حمل و نقل دریایی / حمل و نقل هوایی / خط ویژه بین الملل
شارژ بار:
برای تجهیزات صنعتی (EG، ماژول‌های PLC، اینورترها...)، هزینه حمل و نقل بر اساس وزن بسته‌بندی/حجم و مح
ولتاژ خروجی:
24 ولت DC (تنظیم شده هوشمند)
تعداد کانال ها:
عملکرد تعمیر و نگهداری:
حالت Tripping:
استاندارد / آنی (قابل تنظیم)
ارتباط:
گارانتی:
گارانتی اصلی سازنده
مدت حمل و نقل:
شارژ بار:
مشخصات مدل
شماره مدل قدرت خروجی کانال های خروجی جریانهای محرک
S8AS-24006 ۲۴۰ وات 6 کانال 0.5A - 3.8A (قابل تنظیم)